Terminy realizacji

Drukarnia internetowa ulotkowo.pl dokłada wszelkich starań aby zamówione przez Państwa produkty, zrealizować w mozliwie najkrótszym terminie.

Przy każdym produkcie, znajduje się termin jego realizacji. Do podanych terminów należy doliczyć 1 dzień w przypadku wybrania opcji transportu.

Ulotkowo.pl nie ponosi odpowiedzialności za opóźnienia w realizacji wynikłe z przyczyn niezależnych od wykonawcy. W każdym przypadku wystąpienia opóźnień w realizacji Klient jest o tym fakcie informowany najpóźniej w dniu realizacji zamówienia

Termin realizacji może się wydłużyć w przypadku, gdy Klient wymaga wprowadzenia jakichkolwiek zmian w projekcie oraz istotnych zmian w trybie i sposobie realizacji zamówienia np. - Zmiana jakichkolwiek parametrów pracy(rodzaju papieru, wymiaru, sposobu obróbki introligatorskiej i innych).- Zmiana miejsca i/lub sposobu dostawy.- Wszelkie inne zmiany do pierwotnie złożonego zamówienia

W związku z awarią serwerowni OVH, nasz sklep w najbliższych dniach nie będzie działał w pełnej funkcjonalności. W sprawie złożonych zamówień prosimy o kontakt mailowy pod adresem: biuro@ulotkowo.pl lub numerem telefonu 616540680.

Za wszelkie utrudnienia przepraszamy. 
 
Zespół Ulotkowo.pl