O nas

Druk ulotek, plakatów,
teczek i kalendarzy

Jeżeli szukają Państwo drukarni internetowej, która oferuje profesjonalny, a przy tym tani druk, zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Zajmujemy się wykonywaniem doskonałej jakości materiałów poligraficznych przy wykorzystaniu najlepszych technik i urządzeń, oferując przy tym przystępne ceny.

Zlecenia realizujemy na podstawie projektów zarówno własnych, jak i przesłanych nam przez Klienta. Wykonujemy także produkty niestandardowe, proponując korzystną wycenę. Przy pracy wykorzystujemy najlepsze materiały i nowoczesne urządzenia, pozwalające nam na uzyskanie produktów wysokiej jakości. Profesjonalizm, terminowość i elastyczność naszych usług pozwalają nam na spełnienie oczekiwań każdego Klienta. Jeżeli zależy Państwu na tanich ulotkach i innych materiałach poligraficznych, wykonanych fachowo i przy zachowaniu wysokiej estetyki, nasza firma z Poznania sprawnie zrealizuje i dostarczy każde zamówienie. Zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą. W razie pytań kontakt z naszymi specjalistami rozwieje wszelkie wątpliwości.

W związku z awarią serwerowni OVH, nasz sklep w najbliższych dniach nie będzie działał w pełnej funkcjonalności. W sprawie złożonych zamówień prosimy o kontakt mailowy pod adresem: biuro@ulotkowo.pl lub numerem telefonu 616540680.

Za wszelkie utrudnienia przepraszamy. 
 
Zespół Ulotkowo.pl